x Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Aby uzyskać dodatkowe informacje odwiedź: Polityka cookie
Witamy w Systemie SOOT firmy VITERRA Polska Sp. z o.o. Nie jesteś zalogowany.
Język:
SOOT
1. Zarejestruj się
2. Składaj oferty
3. Wygrywaj
Kontakt
Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!
Anna Konkel
mob. +48 587728575
e-mail: anna.konkel@viterra.com

Iwona Łabuda
mob. +48 587728177
e-mail: iwona.labuda@viterra.com

Justyna Wrotkowska
mob. +48 587728576
e-mail: justyna.wrotkowska@viterra.com

Karolina Pawłowska
mob. +48 587728571
e-mail: karolina.pawlowska@viterra.com

Mateusz Polak
mob. +48 587728175
e-mail: mateusz.polak@viterra.com

Anna Sender
mob. +48 587728173
e-mail: anna.sender@viterra.com

Emilia Spisacka
mob. +48 587728171
e-mail: emilia.spisacka@viterra.com

Judyta Szuksztul
mob. +48 587728170
e-mail: judyta.szuksztul@viterra.com

Wojciech Treder
mob. +48 587728572
e-mail: wojciech.treder@viterra.com

Patrycja Urbańska
e-mail: patrycja.urbanska@viterra.com

Marcin Zimnoch
e-mail: marcin.zimnoch@viterra.com

2020 SOOT ZETO S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie oprogramowania: ZETO S.A. Tarnów.